close
تبلیغات در اینترنت
معرفي شبكه هاي ديجيتال
loading...

فركانس شبكه های استانی

معرفي شبكه هاي ديجيتال

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
شروع تدریجی خاموش کردن فرستنده های آنالوگ 1 2991 ali47m
تنها نقشه منتشر شده از پوشش فرستنده های دیجیتال صدا و سیما در ایران 2 5853 saeidjan
سیستم دیجیتال صدا و سیما در ملایر راه‌اندازی شد 0 1632 saeidjan
سامانه فرستنده ديجيتال به خوي رسيد 0 1387 saeidjan
تا دوروز آینده. افتتاح فرستنده دیجیتال طبس 0 1591 saeidjan
فرستنده دیجیتال کبیر کوه ایلام افتتاح شد 0 1595 saeidjan
goostereh antenhaye digital 2 1962 frhad100
افتتاح فرستنده های دیجیتال در شرق گلستان 0 1651 saeidjan
فرکانس جدید شبکه بازار 0 7373 saeidjan
افتتاح فرستنده دیجیتال پلدختر 0 1520 saeidjan
رادیو لبخند دهه فجر راه‌اندازی میشود 0 1294 saeidjan
پخش آزمایشی سامانه دیجیتال رادیو و تلویزیون شاهرود 0 1381 saeidjan
افتتاح فرستنده های دیجیتال وآنالوگ در خراسان شمالی 0 1404 saeidjan
تحریم دوباره گوگل روز شنبه و یکشنبه 22/7/91 0 1311 p30kade
فرستنده‌ دیجیتال پارس جنوبی افتتاح شد 0 1359 saeidjan
فرستنده دیجیتال برازجان افتتاح شد 0 1274 saeidjan
پخش آزمایشی شبکه سلامت سیما از فرستنده سوم دیجیتال تهران 0 2145 saeidjan
آرم شبکه پویا امروز اول مهر رونمایی شد. 0 1629 saeidjan
سايت بنر اماده محکوم کردن توهين به حضرت محمد http://www.myprophet.ir 0 1611 baba44
تا پایان سال 1391نود درصد خراسان شمالی دیجیتالی می شود 0 1233 saeidjan
سعيد بازدید : 1568 جمعه 16 دي 1390 زمان : 16:23 نظرات ()

پخش آزمایشی فرستنده های دیجیتال آبادان آغاز شد.

 

پخش آزمایشی دو فرستنده دیجیتال مرکز آبادان از روز شنبه دهم دی ماه ۱۳۹۰، آغاز شد.

 

بر اساس اطلاعات ارسالی توسط آقای وحید از مخاطبان قدیمی وبلاگ استانیها، هم اکنون شانزده شبکه تلویزیونی و یازده شبکه رادیویی به شرح زیر از فرستنده های دیجیتال آبادان قابل دریافت می باشد:

 

فرکانس 594 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش و قرآن و شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت/نوا و اقتصاد.

فرکانس 530 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی مستند، شما، نمایش، آی فیلم، العالم، بازار، PRESS TV و سیمای محلی مرکز آبادان به همراه رادیوی محلی مرکز آبادان.

سعيد بازدید : 1320 شنبه 10 دي 1390 زمان : 20:23 نظرات ()

فرستنده های دیجیتال ایلام رسماً افتتاح شدند.

 

همزمان با سفر استانی هیأت دولت، روز پنجشنبه هشتم دی ماه ۱۳۹۰، استان ایلام هم به جمع مناطق دارای فرستنده دیجیتال پیوست. بر اساس اطلاعات اولیه فرستنده های دیجیتال ۲۰۰ وات ایلام حدود ۱۹۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان ایلام (معادل ۳۳ درصد از جمعیت استان ایلام) را پوشش می دهند.

 

با بهره برداری از این فرستنده ها تصاویر هفده شبکه تلویزیونی و یازده شبکه رادیویی به شرح زیر از فرستنده های دیجیتال ایلام قابل دریافت هستند:

فرکانس 594 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش و قرآن و شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت/نوا و اقتصاد.

فرکانس 674 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی مستند، جام جم ۱، شما، نمایش، آی فیلم، العالم، بازار، PRESS TV و استانی ایلام به همراه شبکه رادیویی استانی ایلام.

سعيد بازدید : 1484 جمعه 6 آبان 1390 زمان : 18:13 نظرات ()

اولین فرستنده های دیجیتال استان خراسان جنوبی آغاز به کار کرد.

روز چهارشنبه چهارم آبان ماه ۱۳۹۰، خراسان جنوبی به عنوان بیست و یکمین استان کشور، به طور رسمی به جمع استانهای تحت پوشش سیگنالهای دیجیتال صدا و سیما پیوست.

با بهره برداری از این فرستنده ها تصاویر شانزده شبکه تلویزیونی و یازده شبکه رادیویی به شرح زیر از فرستنده های دیجیتال بیرجند قابل دریافت است:

فرکانس 498 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش و قرآن و شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت/نوا و اقتصاد.

فرکانس 594 مگاهرتز: شبکه های تلویزیونی مستند، شما، جام جم 1، آی فیلم، العالم، بازار، PRESS TV و استانی خاوران (خراسان جنوبی، بیرجند) به همراه شبکه رادیویی استانی حراسان جنوبی.

سعيد بازدید : 2118 جمعه 29 مهر 1390 زمان : 11:9 نظرات ()

فرستنده های دیجیتال صدا و سیما در یازده استان باقیمانده کشور آماده افتتاح هستند.

به گزارش ايسنای آذربايجان شرقي، گودرزي مدیر کل فرستنده های تلویزیونی صدا و سیما در كارگاه آموزشي فرستنده هاي ديجيتالي در تبريز با بيان اينكه طرح ديجيتالي كردن شبكه هاي تلويزيوني از سال هاي گذشته آغاز شده است، افزود: در حال حاضر بيش از بیست مركز استان زير پوشش فرستنده های ديجيتال قرار دارند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه هم اكنون در یازده استان باقیمانده فرستنده های ديجيتالی آماده افتتاح هستند، اظهار كرد: در حال حاضر از بین شبکه های سراسری رادیو، تنها یازده شبکه ديجيتالي هستند که درآينده نزديك پخش دیجیتال تمام شبکه های راديويي آغاز خواهد شد.

به گفته گودرزي با افتتاح فرستنده‌هاي جديد، شصت درصد جمعیتی استان هاي كشور زير پوشش فرستنده های ديجيتال قرار خواهد گرفت.

 

سعيد بازدید : 1400 دوشنبه 24 مرداد 1390 زمان : 11:43 نظرات ()

هشت ماه بعد از راه اندازی فرستنده های دیجیتال استان خراسان رضوی و پس از پیگیریهای فراوان مخاطبان صدا و سیما در این استان و همزمان با افزایش قدرت فرستنده دوم دیجیتال استان خراسان رضوی، شبکه تهران سیما و رادیو استانی خراسان رضوی هم به جمع شبکه های این فرستنده ها اضافه می شوند.

روز دهم آذر ۱۳۸۹ که فرستنده دیجیتال خراسان رضوی، به عنوان پنجمین استان صاحب فرستنده دیجیتال، در ایستگاه ثامن الائمه مشهد راه اندازی شد، اعلام گردید در حال حاضر امکان پخش شبکه تهران از این فرستنده ها وجود نداشته و پخش این شبکه مستلزم مساعدت دستگاههای استان است! این در حالی بود که فرستنده دوم ظرفیت خالی داشته و پخش این شبکه حداقل در محدوده شهر مشهد به راحتی امکان پذیر بود.

سرانجام در ساعت ۰۲:۳۰ بامداد جمعه بیست و یکم مرداد ماه ۱۳۹۰، شبکه تهران به مدت نیم ساعت و به صورت آزمایشی با شبکه خراسان رضوی در فرستنده دیجیتال ثامن الائمه جایگزین شد که این مساله از چشم تیزبین مخاطب محترم وبلاگ استانیها (آقای نیما در مشهد) دور نماند! روز جمعه هم شبکه خراسان رضوی در زیرنویسهایی از اضافه شدن شبکه تهران به فرکانس 482 و انتقال شبکه های استانی خراسان رضوی، مستند، جام جم ۱، شما، آی فیلم، العالم و Press TV به فرکانس 530 مگاهرتز از روز دوشنبه بیست و چهارم مرداد ماه خبر داد.

بر این اساس با افزایش قدرت فرستنده دوم از روز دوشنبه بیست و چهارم مرداد ماه ۱۳۹۰ پانزده شبکه تلویزیونی (از جمله شبکه تهران) و یازده شبکه رادیویی در محدوده شهرستانهای مشهد، چناران، سرخس، فریمان، طرقبه و شاندیز از طریق فرستنده دیجیتال قابل دریافت خواهد بود.

گفتنی است قبل از این تنها هشت شبکه در این محدوده پخش می شد و دریافت شش شبکه دیگر تنها در محدوده شهر مشهد قابل دریافت بود. همزمان با این تغییرات پخش برنامه های رادیوی استانی خراسان رضوی هم از طریق فرکانس 506 آغاز خواهد شد.

از دیگر اتفاقات روز بیست و چهارم مرداد ماه افتتاح رسمی فرستنده های دیجیتال تبریز و بیست ساعته شدن شبکه استانی نور (قم) است.

منبع

سعيد بازدید : 1188 یکشنبه 16 مرداد 1390 زمان : 11:14 نظرات ()

بهره برداری رسمی از فرستنده های دیجیتال پرقدرت در ایستگاه شهید امینی ارومیه آغاز شد.

نزدیک به دو ماه بعد از افتتاح رسمی فرستنده های دیجیتال زنجان، با حضور معاونت فناوری و توسعه سازمان صدا و سیما، فرستنده های دیجیتال دو کیلوواتی شهید امینی ارومیه روز شنبه پانزدهم مرداد ماه ۱۳۹۰ به طور رسمی افتتاح شدند.

با بهره برداری از این فرستنده ها، بیش از هفتصد و شصت هزار نفر از ساکنان شهرستان ارومیه و مناطق اطراف تحت پوشش سیگنالهای دیجیتال سازمان صدا و سیما قرار گرفتند. سیگنالهای این فرستنده ها در برخی از مناطق استان آذربایجان شرقی نیز قابل دریافت می باشد.

هم اکنون فرستنده های دیجیتال ارومیه شبکه های یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش و قرآن را از طریق فرکانس 586 مگاهرتز و شبکه های مستند، شما، جام جم 1، آی فیلم، العالم، PRESS TV و استانی آذربایجان غربی (ارومیه) را از طریق فرکانس 634 مگاهرتز پخش می کنند.

همچنین شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت/نوا و اقتصاد از طریق فرکانس 586 مگاهرتز قابل دریافت هستند.

همزمان با افتتاح فرستنده های دیجیتال ارومیه، بهره برداری از ۱۸۰ فرستنده تلویزیونی و اف ام آنالوگ نیز در ۱۲ شهرستان آذربایجان غربی آغاز شد و نواحی بیشتری در این استان تحت پوشش شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما و نیز رادیوی برون مرزی قرار گرفتند.

استان آذربایجان غربی هیجدهمین استانی است که فرستنده های دیجیتال در آن رسماً راه اندازی می شود. قبل از آن فرستنده های دیجیتال در استانهای تهران، قم، قزوین، گیلان، خراسان رضوی، البرز، یزد، بوشهر، اصفهان، مرکزی، هرمزگان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، اردبیل و زنجان به طور رسمی افتتاح شده اند

منبع

سعيد بازدید : 1429 جمعه 27 خرداد 1390 زمان : 21:8 نظرات ()

در ادامه افزایش ساعت پخش شبکه های استانی سیما، شبکه استانی همدان هم به جمع شبکه های استانی بیست و چهار ساعته پیوست.

شامگاه پنجشنبه بیست و ششم خرداد ماه 1390 طی مراسمی پخش شبانه روزی شبکه استانی سیمای مرکز همدان آغاز شد.

این شبکه که به عنوان چهاردهمین شبکه استانی (بدون احتساب شبکه تهران) در تاریخ بیست و هفتم شهریور ماه ۱۳۸۱ افتتاح شد، پیش از این از ساعت 15:00 تا 24:00 و روزهای جمعه ازساعت 13:30 تا 24:00 برنامه پخش می کرد. همچنین شبکه همدان در سالهای اخیر پخش روزانه ویژه برنامه اذان ظهر را هم در کنداکتور خود قرار داده بود.

شبکه استانی همدان در طول سالهای فعالیت خود از اسم "شبکه سینا" بهره می بُرد، چند روزی است این اسم را استفاده نمی کند. البته هنوز هم در وب سایت مرکز همدان و همین طور اسم کانال ماهواره ای این شبکه در ماهواره های عربست و آسیاست ۳ اس اسم "سینا" موجود است. ظاهراً در سالهای اولیه فعالیت از اسم "شبکه الوند" هم در مقطع کوتاهی برای شبکه استانی همدان استفاده شده است.

گفتنی است پیش از این، پخش بیست و چهار ساعته شبکه های استانی فارس (شیراز)، اصفهان، سهند (آذربایجان شرقی، تبریز) و خراسان رضوی (مشهد) به ترتیب در روزهای نوزدهم اردیبهشت، سی ام اردیبهشت، سوم خرداد و بیست و سوم خرداد ماه ۱۳۹۰ آغاز شده و قرار است از روز نهم تیر ماه شبکه استانی باران هم به جمع شبکه های بیست و چهار ساعته بپیوندد.

همزمان با بیست و چهار ساعته شدن شبکه همدان، مدت زمان پخش برنامه های شبکه استانی زاگرس (کرمانشاه) به بیست ساعت در شبانه روز افزایش یافت و این شبکه نیز همانند شبکه های استانی کردستان، آذربایجان غربی، اشراق، تبرستان، خوزستان و سبلان هر روز از ساعت 06:00 صبح تا 02:00 بامداد روز بعد برنامه پخش خواهد کرد.

ضمن اینکه از روز بیست و پنجم خرداد ماه، برنامه های شبکه استانی کرمان از ساعت 07:00 صبح تا 01:00 بامداد به مدت هیجده ساعت در شبانه روز پخش می شود. البته این شبکه در زیرنویسهای خود به اشتباه از "افزایش برنامه های شبکه کرمان از ده به بیست ساعت" خبر می دهد. در حالی که این شبکه نه قبلاً ده ساعت پخش می کرد و نه حالا بیست ساعت!

 بحث پيرامون اين مطلب در انجمن

سعيد بازدید : 1167 پنجشنبه 26 خرداد 1390 زمان : 9:22 نظرات ()

بهره برداری رسمی از فرستنده های دیجیتال پرقدرت در ایستگاه بایندر زنجان آغاز شد.

در ادامه دور جدید افتتاح فرستنده های دیجیتال، پخش رسمی برنامه های فرستنده دیجیتال پرقدرت ایستگاه بایندر استان زنجان روز چهارشنبه بیست و پنجم خرداد ماه ۱۳۹۰ با حضور معاونت توسعه و فن آوری سازمان صدا و سیما آغاز شد.

با بهره برداری از این فرستنده دو کیلوواتی، حدود پانصد هزار نفر از ساکنان شهرستانهای زنجان، قیدار، زرین آباد، سلطانیه، سجاس و ارمغانخانه (شامل 53 درصد جمعیت استان) تحت پوشش سیگنالهای دیجیتال سازمان صدا و سیما قرار گرفتند.

هم اکنون فرستنده های دیجیتال زنجان شبکه های یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش و قرآن را از طریق فرکانس 546 مگاهرتز و شبکه های مستند، جام جم 1، الکوثر، العالم، PRESS TV و استانی اشراق (زنجان) را از طریق فرکانس 626 مگاهرتز پخش می کنند.

همچنین شبکه های رادیویی ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، قرآن، معارف، تهران، سلامت/گفتگو و اقتصاد از طریق فرکانس 546 مگاهرتز و شبکه رادیویی استانی زنجان از طریق فرکانس 626 مگاهرتز قابل دریافت هستند.

استان زنجان هفدهمین استانی است که فرستنده های دیجیتال در آن رسماً راه اندازی می شود. قبل از آن فرستنده های دیجیتال در استانهای تهران، قم، قزوین، گیلان، خراسان رضوی، البرز، یزد، بوشهر، اصفهان، مرکزی، هرمزگان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان و اردبیل به طور رسمی افتتاح شده اند.
منبع استانيها
سعيد بازدید : 1249 چهارشنبه 18 خرداد 1390 زمان : 14:12 نظرات ()

فرستنده دیجیتال ایستگاه کوه سنگر در استان اردبیل رسماً شروع به کار کرد.

کمتر از یک هفته بعد از شروع پخش آزمایشی، پخش رسمی برنامه های فرستنده دیجیتال پرقدرت ایستگاه کوه سنگر استان اردبیل روز سه شنبه هفدهم خرداد ماه ۱۳۹۰ آغاز شد.

با بهره برداری از این فرستنده ساکنان شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین، سرعین و بخش رضی تحت پوشش سیگنالهای دیجیتال سازمان صدا و سیما قرار گرفتند.

هم اکنون فرستنده دیجیتال اردبیل برنامه های شبکه های یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش، قرآن را از طریق فرکانس 610 مگاهرتز پخش می کند.

علی عسگری معاونت توسعه و فن آوری سازمان صدا و سیما در مراسم بهره برداری از این فرستنده، از افتتاح فرستنده دیجیتال ایستگاه خروسلو برای پوشش مناطق مرزی شمال استان اردبیل تا یک سال آینده خبر داد.

گفتنی است بر اساس خبر ارسالی جناب "حامی" از مخاطبان محترم وبلاگ استانیها، هم اکنون در بعضی از مناطق شمالی استان اردبیل تصاویر دیجیتال دوازده کانال تلویزیونی از ایستگاه تلویزیونی جمهوری آذربایجان نیز از فرکانس 682 مگاهرتز قابل دریافت می باشد.

استان اردبیل شانزدهمین استانی است که فرستنده دیجیتال در آن رسماً راه اندازی می شود. قبل از آن فرستنده های دیجیتال در استانهای تهران، قم، قزوین، گیلان، خراسان رضوی، البرز، یزد، بوشهر، اصفهان، مرکزی، هرمزگان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمان به طور رسمی افتتاح شده اند.
سعيد بازدید : 1288 پنجشنبه 12 خرداد 1390 زمان : 8:31 نظرات ()

بهره برداری رسمی از فرستنده دیجیتال استان کرمان آغاز شد.

بعد از یک ماه و نیم وقفه در افتتاح فرستنده های دیجیتال، پخش رسمی برنامه های فرستنده دیجیتال کرمان از روز چهارشنبه یازدهم خرداد ماه ۱۳۹۰ آغاز شد.

با بهره برداری از این فرستنده ساکنان شهرستانهای کرمان و بردسیر تحت پوشش سیگنالهای دیجیتال سازمان صدا و سیما قرار گرفتند.

هم اکنون فرستنده های دیجیتال کرمان برنامه های شبکه های یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، آموزش، قرآن را از طریق فرکانس 570 مگاهرتز و برنامه های شبکه های یک، دو، سه، چهار و استانی کرمان را از طریق فرکانس 490 مگاهرتز پخش می کنند.

همچنین برنامه های ده شبکه رادیویی ایران، فرهنگ، جوان، پیام، ورزش، قرآن، معارف، سلامت/گفتگو، اقتصاد و تهران از طریق فرکانس اول قابل دریافت می باشد.

گفتنی است در حال حاضر تنها فرستنده مربوط به فرکانس 570 مگاهرتز به طور رسمی افتتاح شده است.

استان کرمان پانزدهمین استانی است که فرستنده دیجیتال در آن رسماً راه اندازی می شود. قبل از آن فرستنده های دیجیتال در استانهای تهران، قم، قزوین، گیلان، خراسان رضوی، البرز، یزد، بوشهر، اصفهان، مرکزی، هرمزگان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و کردستان به طور رسمی افتتاح شده اند. هم اکنون در چند استان نیز فرستنده های دیجیتال به طور آزمایشی در حال پخش برنامه هستند که برای اطلاع از آخرین وضعیت آنها می توانید به لینکهای زیر مراجعه کنید:

جدول فرستنده های دیجیتال استانها (فرستنده هایی که به طور رسمی افتتاح شده اند) - صفحه ۱

جدول فرستنده های دیجیتال استانها (فرستنده هایی که به طور رسمی افتتاح شده اند) - صفحه ۲

جدول فرستنده های دیجیتال استانها (فرستنده هایی که در حال پخش آزمایشی هستند)

سعيد بازدید : 1636 پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390 زمان : 18:46 نظرات ()

بر اساس اعلام معاونت مجلس و استانهای سازمان صدا و سیما، ترتیب پخش بیست و هفت شبکه استانی سیما از طریق کانال استانیها که از طریق برخی از فرستنده های دیجیتال کشور (از جمله فرستنده های دیجیتال تهران، مشهد، کرج، یزد، اصفهان، اراک، زاهدان و شیراز) پخش می شود از تاریخ بیست و چهارم اردیبهشت تا نوزدهم خرداد ۱۳۹۰ به شرح زیر خواهد بود:

- شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی فارس (شیراز)

- یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی خراسان رضوی (مشهد)

- دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی اشراق (زنجان)

- سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی قزوین

- چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی کرمان

- پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی افلاک (لرستان، خرم آباد)

- جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی باران (گیلان)

- شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۰: شبکه استانی اصفهان

- یکشنبه ۱ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی کردستان (سنندج)

- دوشنبه ۲ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی تبرستان (مازندران، ساری)

- سه شنبه ۳ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی خوزستان (اهواز)

- چهارشنبه ۴ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی آفتاب (مرکزی، اراک)

- پنجشنبه ۵ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی سبلان (اردبیل)

- جمعه ۶ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی زاگرس (کرمانشاه)

- شنبه ۷ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی خلیج فارس (هرمزگان، بندر عباس)

- یکشنبه ۸ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی سهند (آذربایجان شرقی، تبریز)

- دوشنبه ۹ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی سبز (گلستان، گرگان)

- سه شنبه ۱۰ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی جهان بین (چهار محال و بختیاری، شهرکرد)

- چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی تابان (یزد)

- پنجشنبه ۱۲ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی سینا (همدان)

- جمعه ۱۳ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی بوشهر

- شنبه ۱۴ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی آذربایجان غربی (ارومیه)

- یکشنبه ۱۵ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی نور (قم)

- دوشنبه ۱۶ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی هامون (سیستان و بلوچستان، زاهدان)

- سه شنبه ۱۷ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی ایلام

- چهارشنبه ۱۸ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی سمنان

- پنجشنبه ۱۹ خرداد ماه ۹۰: شبکه استانی دنا (کهگیلویه و بویر احمد، یاسوج)

فعلاْ اسم دو شبکه استانی خاوران (خراسان جنوبی، بیرجند) و اترک (خراسان شمالی، بجنورد) در میان این شبکه ها وجود ندارد.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
در اين وبلاگ فقط فركانس و مسائل مربوط به شبكه هاي استاني قرار مي گيرد و اگر فركانس خواستيد در قسمت نظرها بگوييد تا براي شما بگذارم
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آرشیو
 • پنجشنبه 24 مهر 1393
 • پنجشنبه 26 تير 1393
 • سه شنبه 24 تير 1393
 • دوشنبه 26 اسفند 1392
 • دوشنبه 05 اسفند 1392
 • چهارشنبه 09 بهمن 1392
 • سه شنبه 16 مهر 1392
 • دوشنبه 15 مهر 1392
 • سه شنبه 09 مهر 1392
 • شنبه 30 شهريور 1392
 • سه شنبه 12 شهريور 1392
 • سه شنبه 28 خرداد 1392
 • شنبه 12 اسفند 1391
 • چهارشنبه 25 بهمن 1391
 • شنبه 07 بهمن 1391
 • شنبه 18 آذر 1391
 • شنبه 11 شهريور 1391
 • چهارشنبه 11 مرداد 1391
 • يکشنبه 11 تير 1391
 • چهارشنبه 07 تير 1391
 • دوشنبه 29 خرداد 1391
 • چهارشنبه 9 فروردين 1391
 • جمعه 4 فروردين 1391
 • يکشنبه 14 اسفند 1390
 • پنجشنبه 11 اسفند 1390
 • چهارشنبه 3 اسفند 1390
 • دوشنبه 24 بهمن 1390
 • چهارشنبه 19 بهمن 1390
 • دوشنبه 17 بهمن 1390
 • چهارشنبه 5 بهمن 1390
 • سه شنبه 4 بهمن 1390
 • پنجشنبه 29 دی 1390
 • جمعه 23 دی 1390
 • جمعه 16 دی 1390
 • شنبه 10 دی 1390
 • جمعه 9 دی 1390
 • سه شنبه 22 آذر 1390
 • شنبه 28 آبان 1390
 • جمعه 27 آبان 1390
 • سه شنبه 24 آبان 1390
 • پنجشنبه 19 آبان 1390
 • سه شنبه 17 آبان 1390
 • دوشنبه 9 آبان 1390
 • شنبه 7 آبان 1390
 • جمعه 6 آبان 1390
 • دوشنبه 2 آبان 1390
 • جمعه 29 مهر 1390
 • سه شنبه 26 مهر 1390
 • دوشنبه 18 مهر 1390
 • سه شنبه 5 مهر 1390
 • يکشنبه 13 شهريور 1390
 • جمعه 11 شهريور 1390
 • دوشنبه 7 شهريور 1390
 • جمعه 28 مرداد 1390
 • چهارشنبه 26 مرداد 1390
 • سه شنبه 25 مرداد 1390
 • دوشنبه 24 مرداد 1390
 • سه شنبه 18 مرداد 1390
 • يکشنبه 16 مرداد 1390
 • جمعه 14 مرداد 1390
 • شنبه 8 مرداد 1390
 • جمعه 7 مرداد 1390
 • چهارشنبه 5 مرداد 1390
 • پنجشنبه 16 تير 1390
 • چهارشنبه 15 تير 1390
 • دوشنبه 13 تير 1390
 • پنجشنبه 9 تير 1390
 • جمعه 3 تير 1390
 • چهارشنبه 1 تير 1390
 • دوشنبه 30 خرداد 1390
 • جمعه 27 خرداد 1390
 • پنجشنبه 26 خرداد 1390
 • چهارشنبه 25 خرداد 1390
 • دوشنبه 23 خرداد 1390
 • جمعه 20 خرداد 1390
 • چهارشنبه 18 خرداد 1390
 • سه شنبه 17 خرداد 1390
 • دوشنبه 16 خرداد 1390
 • شنبه 14 خرداد 1390
 • پنجشنبه 12 خرداد 1390
 • سه شنبه 10 خرداد 1390
 • دوشنبه 9 خرداد 1390
 • يکشنبه 8 خرداد 1390
 • شنبه 7 خرداد 1390
 • سه شنبه 3 خرداد 1390
 • يکشنبه 1 خرداد 1390
 • شنبه 31 ارديبهشت 1390
 • پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390
 • سه شنبه 27 ارديبهشت 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 207
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 3852
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 100
 • بازدید امروز : 68
 • باردید دیروز : 172
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 16
 • بازدید هفته : 548
 • بازدید ماه : 3,110
 • بازدید سال : 3,110
 • بازدید کلی : 4,333,011